piątek, 2 listopada 2012

44. Niemcy

Ostatnio mam ogromne szczęście do pięknych kartek od naszych sąsiadów. Niestety skaner zrobił z tą pocztówką coś brzydkiego, ale mam nadzieję że i tak Wam się spodoba :)


Sauerland to region w Nadrenii Północnej - Westfalii, która znajduje się w zachodnich Niemczech. Jest to teren wyżynny będący częścią Reńskich Gór Łupkowych. Nadawczyni napisała, że jest to idealny teren do wypoczynku, ponieważ najwyższe wzniesienia nie przekraczają 700-800 m n.p.m., więc nikt nie ma trudności ze wspięciem się na szczyt.
Sauerland prezentuje się naprawdę pięknie, więc nie wykluczam podróży tam w przyszłości. W końcu z Polski do Niemiec wcale nie jest daleko :)


Recently I have a great luck to receive beutiful postcards from our neighbours. Unfortunately my scanner did something bad with it but I hope you'll still like it :)

Sauerland is a region in the North Rhine - Westphalia which is located in the western Germany. It's an upland terrains which is part of the Rhenish Massif. The sender wrote that it's a oerfect place to rest because the highest hills don't exceed 700-800 m so nobody has problems with reaching the summit.
Sauerland seems really beautiful so I don't exclude a trip in the future. After all it's not that far from Poland to Germany :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz