niedziela, 19 maja 2013

97. ChinyWitam wszystkich po długiej przerwy. Na blogu zostały tylko tkające pajęczynę pająki, ale ze względu na egzaminy nie miałam czasu, żeby konstruować ładne notki. Przepraszam za zastój i zapraszam do oglądania od nowa! 
W czasie, gdy mnie nie było otrzymałam setną oficjalną kartkę wysłaną przez postcrossing! :) Mimo że nie jest do końca w moim guście, podoba mi się, ponieważ wiadomość była bardzo miła i nadawczyni włożyła do środka małą kopertę z małą pocztówką. To było szalenie miłe. Taki mały drobiazg, a tyle radości. Postcrossing jest fajny :)

Hello to everyone after a long break. There were only spiders making the spider's webs left on the blog, but I had no time to construct nice notes because of the exams. I'm sorry for this stop and welcome again! 
By the time I was out, I received my 100th card via official postcrossing! :) Despite it's not among my preferations, I like it, because the message was very nice and the sender put inside a little envelope with a little card. That was extremely nice. Such a little thing and so much of joy. Postcrossing is cool :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz