piątek, 16 sierpnia 2013

106. PolskaLato w pełni, ale ta pocztówka nastraja mnie bardzo zimowo. Bo czyż to nie w zimie lubimy zaparzyć sobie kubek gorącej kawy, z czekoladą i cynamonem na wierzchu, zjeść babeczkę i usiąść w fotelu z ulubioną książką? Ja uwielbiam tak robić. Kiedy jestem tak opatulona ciepłem koca i gorącego napoju, pachnę jakimiś słodkimi perfumami, których przy żadnej innej okazji bym nie użyła, czuję cudowną błogość, jaką można osiągnąć tylko w zimie.

It's the middle of the summer but this postcards make me fell the winter mood. Doesn't we like to make a cup of coffee with chocolate and cinnamon on the top, eat a cupcake and sit in an armchair with a favourite book in the winter? I love to do that. When I'm wrapped with the warmth of blanket and a hot drink, I smell some sweet perfumes that I would never use in any other occasion, I fell such a bliss that you can reach only in the winter.


2 komentarze:

  1. Oh, I love this card! Coffee, chocolate and cookies, there is (almost) no better combination.

    OdpowiedzUsuń
  2. O tak ta kartka i mnie kojarzy się z zimową porą, leżenie pod kocykiem z książką i gorącą czekoladą ! :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń