poniedziałek, 26 sierpnia 2013

1st birthday!

Wreszcie nadszedł ten dzień - dziś Pocztówkarka obchodzi pierwsze urodziny!

 (źródło: http://www.hotelberna.com/en/Happy_Birthday)


Jest mi niezmiernie miło, że po roku mój blog jest nadal odwiedzany przez licznych czytelników. Mimo, że nie miałam ostatnio zbyt wiele czasu na regularne dodawanie postów, nadal sprawia mi to ogromną przyjemność. Zrobiłam małe podsumowanie mojego roku blogowania i dotychczasowej przygody z postcrossingiem:
  • od 26.08.2012 mój blog odwiedzono 26569 razy. Jest to co najmniej 10 razy więcej, niż oczekiwałam, za co ogromnie dziękuję Wam wszystkim!
  • do tej pory dodałam 109 postów, pod którymi znalazło się 75 komentarzy
  • otrzymałam 266 kartek z 47 krajów
  • przez oficjalny postcrossing otrzymałam 117 pocztówek, wysłałam 113
Początkowo traktowałam postcrossing jako zwykłe hobby. Nie sądziłam, że wkręcę się tak bardzo. W tej chwili każdego dnia bicie mojego serca przyspiesza, jak słyszę, że przyjeżdża listonosz. Zawsze mam nadzieję, że ma dla mnie jakieś pocztówki, a gdy faktycznie ma cieszę się jak dziecko :) Postcrossingiem fascynuje się także reszta mojej rodziny, którzy z ciekawością oglądają moje pocztówki, a nawet pamiętają, że z danego kraju jeszcze kartki nie miałam. Zdecydowanie to coś więcej, niż hobby. Mam nadzieję, że będę wysyłać kartki przez bardzo długi czas :)


Finally it's come - the first birthday of Pocztowkarka!

It's a big pleasure for me that after a year my blog is still visited by many readers. Despite I didin't have time recently to post regular, I still like it very much. I've made a little summation of this year of blogging and my previous postcrossing adventure:
  • since 26.08.2012 my blog was visited for 26569 times. It's at least 10 times more than I expected so I thank you very very much!
  • until now I posted 109 times, commented for 75 times
  • I received 266 cards from 47 countries
  • via official postcrossing I received 117 cards and sent 113
On the beggining I treated postcrossing as a usual hobby. I didn't expect that I will get involved so much. Now every day my heart accelerates when I hear that the postman arrives. I always hope that he has some postcards for me and when he has I'm happy like a child :) Postcrossing also fascinates the rest of my family who are curious about my new postcards and even remember that one card is my first from this country. It's definitely more than a hobby. I hope I'll be sending postcards for a very long time :)


Ze względu na to, że otrzymałam na razie jedno zgłoszenie do urodzinowego konkursu, postanowiłam przedłużyć go do 5 września. Szczegóły w tym poście. Nagrodę zwiększam do 5 wygranych pocztówek oraz słodkiej niespodzianki :) Gorąco zapraszam!

2 komentarze: