niedziela, 18 maja 2014

Coś innego - Something different
Dziś będzie post o nieco innej tematyce, niż zazwyczaj. Ania z "Wychodzę za mąż" napisała do mnie z prośbą o pomoc w zorganizowaniu nietypowego prezentu ślubnego dla swoich przyjaciół. Chciałaby im podarować pocztówki z wypisanymi życzeniami z Polski oraz zagranicy. Sama bardzo ucieszyłabym się z takiego prezentu, dlatego z chęcią się zgodziłam. 
I tutaj gorąca prośba do moich Czytelników - jeśli ktoś z Was ma ochotę przyłączyć się do tego projektu, niech napisze komentarz ze swoim adresem e-mail, a ja wyślę Wam wiadomość z adresem i szczegółowymi instrukcjami. Aby zachęcić Was do wzięcia udziału postanowiłam zorganizować przy okazji mały konkurs - wśród wszystkich uczestników zostanie rozlosowanych kilka pakietów pocztówek :) Jeszcze nie wiem, ile - będzie to uzależnione od ilości osób, które wezmą udział.
Z góry bardzo Wam dziękuję i liczę na odzew :)


Today it'm going to write on a different subject than usually. Ania from "Wychodzę za mąż" (a blog about planning the wedding) asked me for help in organising an extraordinary wedding present for her friends. She would like to give them cards with written wishes from Poland and all around the world. I myself would be very happy from such a gift so I gladly agreeded. 
So here's a big request to all my Readers - if someone would like to participate in this project, please write a comment with your e-mail address and I'll send you a message with the address and following instructions. As an encouragement to participate I'd like to hold a little giveaway - a couple card packages will be drawn among the participants. I don't know how many yet - it depends on how many people will take part in this.
All thanks in advantage and I hope for your help :)

11 komentarzy:

 1. Ja chętnie się przyłączę, też chciałabym dostać taki prezent ;p
  Adres zostawiam: magda.niska@interia.pl
  a i pytanko to mają być różne pocztówki, czy takie związane ze ślubem? A czy to wgl mają być konkretnie pocztówki, czy takie karty pocztowe z życzeniami ?
  Sorki za pytania, ale ja zawsze chce wiedzieć wszystko dokładnie ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajowski pomysł i chętnie się przyłączę! Lubię takie "akcje" i na pewno będzie to lepsza pamiątka dla nich, niż kwiatki, które im zwiędną po 3 dniach :)

  Mój mail: basia.kleniewska@gmail.com
  Czekam na jakieś dokładniejsze instrukcje :)


  | www.postcardmoment.blogspot.com |

  OdpowiedzUsuń
 3. Hoho coś dla mnie :P
  Email: fullization@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. czemu nie :) chętnie węzmę udział :)

  czarrymarrykp (małpka) gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. i ja także :)
  tenebris69@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny pomysł :) Chętnie się przyłączę.
  joanwi@interia.pl

  Napisz czy mają to być jakieś konkretne pocztówki, czy dowolne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny pomysł. Chętnie dołączę.
  justynaaan@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. ja moglabym wyslac pocztowke z Holandii, gdzie teraz jestem, chetnie sie przylacze :)
  asia.gorzynska(malpa)gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję Wam za taki odzew :) Dawajcie znaki na prawo i na lewo :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny pomysł! Mam nadzieję, że lista nie jest jeszcze zamknięta, bo sama z chęcią wezmę udział! :) Z małą niespodzianką - jeszcze dwa tygodnie jestem w Norwegii, więc z przyjemnością wyślę norweską kartkę! :)
  madicamblog@gmail.com

  I oczywiście zapraszam na świeżostartującego znaczkowo-pocztówkowego bloga! :)
  http://www.madicam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń