niedziela, 13 września 2015

149. Polska


Podobno jesienią Bieszczady są najpiękniejsze. Drzewa zmieniające kolor na złoty, brązowy, czerwony - góry skrzą się feerią barw. Niewątpliwie piesze wycieczki stają się ciekawsze, a samotność na szlaku skłania do głębszych przemyśleń.
Kartka od mojego niezawodnego chłopaka, który wyjeżdżając gdzieś nawet na jeden dzień, przeszukuje stragany w poszukiwaniu najpiękniejszych kartek.

6 komentarzy:

 1. Piękna pocztówka. Góry prezentują się wspaniale. Dobrze mieć takiego chłopaka, co szuka najładniejszych pocztówek! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bieszczady są naprawdę najpiękniejsze jesienią! zamieniają się w naprawdę magiczną krainę i z chęcią pojawiłabym się tam już za chwilę, bo jeszcze chwilka, jeszcze momencik a będzie tam właśnie złoto-brązowo-czerwono. i cicho. i spokojnie. a wino typu "bieszczadzki miś" (niestety już nieprodukowane w Biesach) będzie znowu smakowało jak najdroższe w restauracji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie podobano, ale naprawdę Bieszczady jesienią są przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak Bieszczady są piękne cały rok, ale najpiękniejsze jesienią. Podobno w Bieszczady tylko się wraca, czego jestem żywym przykładem :) Mam w swojej kolekcji tę samą kartkę :)
  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do siebie! :)
  http://minona.wix.com/mailboxfullofworld

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli tylko nie jest mglisto, to tak jest tam pięknie. Pocztówka również jest niesamowita.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń